Legnica Blues Day

Zgodnie z tradycją miasta Legnica w lokalu Sunny Club Music zabrzmią artyści reprezentujący rodzimą scenę bluesową. Na scenie wystąpią doświadczeni oraz charyzmatyczni artyści prezentujący swój własny styl.

05 lutego o godzinie 19:00 w lokalu zabrzmi kanadyjski blues, którego twórcą będzie WOLF MAIL.  Gitarzysta, a także wokalista rockowy wychowywał się w różnych zakątkach świata. Cieszy się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych, a także w Azji. W młodości inspirował się twórczością John Lee Hooker’a. Wraz z Wolf Mail’em zagrają Łukasz Gorczyca – gitara basowa oraz Tomek Dominik – perkusja.

Kolejnymi gośćmi z Inowrocławia będą Szulerzy. Co czyni zespół tak wyjątkowym ? Poprzez lata prób muzycy odnaleźli przepis na trafny przekaz ich charyzmatycznej osobowości. Energetyczna mieszanka bluesa, rock and rolla,  swingu i soulu. Kolejnym krokiem, który doprowadził zespół do oryginalności to pozytywna wibracja przekazywana bezpośrednio odbiorcom.

Skład zespołu:

  • Natalia Abłamowicz – śpiew
  • Marcin Szulkowski – gitara
  • Dominik Abłamowicz – harmonijka, śpiew
  • Marek Wikarski – gitara basowa, kontrabas
  • Miłosz Szulkowski – perkusja

 

Ceny biletów : 40 zł – przedsprzedaż, 50 zł – w dniu koncertu, 25 zł – studenci i uczniowie przed koncertem za okazaniem legitymacji

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.