MIERZYMY WYSOKO! ☮

12106913_10153123898887414_237248966160808751_n

Już 10.01.2016 (niedziela) od  godziny 13:00 w Galerii Piastów odbędzie się

24 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Na scenie specjalnie dla mieszkańców Legnicy wystąpią: Zespół Pieśni i Tańca „Legnica”, wykonawcy z MCK, Artyści ze studia FAME, zespół Nocne Boogie, znani z naszych koncertów i nie tylko – Bracia Wright, zespół Kminek, grupa Why oraz gwiazda wieczoru – Ewa Farna!

Między występami odbędą się licytacje WOŚP!

24-final_wosp

Organizatorzy zadbali o rozrywkę dla każdego. Na małym patio odbędą się m.in. pokazy i licytacje WOPRu, warsztaty kreatywno-artystyczne dla dzieci, pokazy i warsztaty ręcznego malowania bombek organizowane przez Vitbis. Dodatkowo różnego rodzaju degustacje, organizowane przez m.in. restaurację Oberża Piastowska, Migoto Sushi, Hotel Qubus oraz Centrum Seniora (Lck)

Finał: godzina 20:00

Nie może Ciebie zabraknąć!

Pediatria i godna opieka ludzi w podeszłym wieku to główny cel zbiórki. Pokażmy, że warto pomagać i wesprzyjmy inicjatywę, która w Polsce stała się jedną z najbardziej skutecznych akcji organizacji pozarządowej. Dlaczego warto wrzucić chociaż „symboliczną złotówkę”? Wystarczy przejść się oddziałami szpitala i zobaczyć jak wiele sprzętów oklejonych jest serduszkiem, to właśnie dzięki Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy możliwa jest pomoc dla pacjentów szpitala.

4_wstepne rozliczenie_23 final_600x500_1a

Do dziś nie odkryto zagadki dlaczego na świecie są ludzie, którzy krytykują takie inicjatywy…

Stanisław Pięta z Prawa i Sprawiedliwości zapowiada: „Jeżeli funkcjonariusz publiczny zaangażuje się w hecę WOŚP, niech nazajutrz składa raport o zwolnienie ze służby.”

My gratulujemy z jednej strony głupoty, z drugiej strony egoizmu… Nie bierzcie przykładu z Pana posła, warto wspierać WOŚP! 

❤ ☮

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.