Relacja z koncertu charytatywnego „Out of Control”

Tej szampańskiej nocy pod dachem spiżarni odbyła się niesamowita impreza. Od rana zespoły nastrajały się specjalnie dla was, aby o godzinie osiemnastej wyrwać was z pod wszelkiej kontroli!

Imprezę rozpoczął świeżo założony zespół The Krzacks. Już przy pierwszych brzmieniach można śmiało stwierdzić, że dopasowują się w każdym calu. Gdyby zabrakło chociaż jednego członka tej zgranej paczki, zespół straciłby charakter. Zawarli w swoim repertuarze zarówno piosenki o mocnym brzmieniu, jak i wersję akustyczną. Młodemu, ale charyzmatycznemu wokaliście już przy pierwszych zdaniach udało się wkraść do serc publiczności. Wielkie brawa za pierwszy występ. Na koniec „krzaki” zagrały spontanicznie utwór dla jednej z naszych redaktorek – Natalii Suścickiej, która właśnie obchodziła osiemnaste urodziny.

Nowe brzmienie na scenę wprowadził No Self Control, który przyjechał do nas Złotoryi. W magiczny sposób ujął publikę swoją werwą i szaleństwem. Tym razem Hard Rock stanowił słodycz dla ucha. Dziękujemy Chłopaki!

Około godziny 20 na scenie zagościł zespół Airstrike. Ich brzmienie zahipnotyzowało widownię. Pokazali ogromny kawał profesjonalizmu i płynącą przyjemność z gry.

Nikola Warda weszła na scenę wyłącznie z gitarą. Pomimo zmiany klimatu na „sentymentalny” jak sama określiła, oczarowała publikę. Widownia stale prosiła o kolejne bisy. Artystka zagrała min. utwory legendarnego Dżemu, czy elektrycznych gitar.
Nikola zaprosiła na scenę Stowarzyszenie LAiK, które obchodziło drugie urodziny. Założyciel i pomysłodawca tego niebywałego przedsięwzięcia- Dawid Stefanik i  nasza najmłodsza, charyzmatyczna Ania Tokarska, którzy w imieniu wszystkich działaczy stowarzyszenia podziękowali wszystkim za niesamowite dwa lata, przywoływali wspomnienia i osiągnięcia. Otworzyliśmy wspólnie szampany, a kolorowe konfetti wypełniło powietrze. Poczuliśmy wspólnie jak nas wspieracie i to dzięki wam LAiK ma werwę do kolejnych działań! Dziękujemy raz jeszcze za wspólne koncerty, wzniesione toasty przy scenie i dopingowanie naszej działalności!

Następnie na scenie zagościło Miasto Gniewu, które energiczną grą, potęgą wokalu porwali publiczność. Podłogi Spiżarni zadrgały od mocnego brzmienia i rytmicznie podskakującej widowni.

Później w inny świat zabrał nas jakże młody, a uzdolniony artysta – Bartek Rzepka, znany między innymi z Must Be the Music. Pokazał na scenie klasę  i co najważniejsze- umiejętność wielce cenioną w dzisiejszych czasach przepełnionych komercją i zasypanymi mediami.
Na zakończenie dumnie weszli Bracia Wright, znany już wszytkim zespół, który od dłuższego czasu na swoje koncerty przyciąga tłumy. Swoim brzmieniem ponownie zagarnęli nasze dusze i zaciągnęli do niezapomnianej zabawy. Idealnie podsumowali nasz dzisiejszy koncert i pokazali co to jest prawdziwe OUT OF CONTROL.

Kochani, dzięki wam udało się zebrać aż 1400 zł na rzecz podopiecznych TPD. Jesteście wielcy!
Jeszcze raz dziękujemy i czekamy na ponowne spotkanie z wami!

Oto fotorelacja z koncertu:

3 Komentarze

  1. Pragnę dodać, że wielce zasłużyła się LAiK’owi Karolina Gerschmann, która przez cały wieczór latała po sali błyskając wszystkim fleszem po oczach.

  2. Niestety nie znamy i nie wspólpracujemy z Karoliną Gerschmann, był to ktoś z uczestników koncertu. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i prosimy w przyszłości o zgłaszanie takich problemów do organizatorów. Pozdrawiamy LAiK 🙂

4 Trackbacks / Pingbacks

  1. ZAGRALI KONCERT CHARYTATYWNY DLA TPD
  2. Noworoczny Jazz & Blues – Patrycja Kamola z nową płytą. - Laik art | Laik art
  3. Koncert "Out Of Control" - Laik art | Laik art
  4. ODRA / ORDER TO DIE / AIRSTRIKE - Laik art | Laik art

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.