Co ciekawego można robić w piątkowy wieczór? Może freestage…

Nie masz jeszcze planów na piątkowy wieczór. Lubisz muzykę i zabawę. Może warto wpaść na sporą dawkę mniej znanego rocka do klubu Spiżarnia… 

W piątek (16 X) w klubie Spiżarnia odbędzie się kolejny freestage, czyli koncert na którym zaprezentują się znane lokalnie kapele rockowe. No koncercie organizowanym wspólnie przez Legnickie Centrum Kultury i klub Spiżarnia zaprezentują się trzy formacje: THE COLD (rock / hard-rock) MIASTO GNIEWU (grunge) !STRUKTURA! (rock).

Więcej o Freestage`u 14 na  www.facebook.com/strefade.lck

Bilety kosztują: 7 PLN (przedsprzedaż) i 10 PLN (przed koncertem).

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW:
1505_1444527164LEGNICA:
Kasa LCK (ul. Chojnowska 2; 76 72-33-700)
Galeria „Satyrykon” (Rynek 36; 501-504-115)
Klub „Spiżarnia” (ul. Piastowska 1, 531 048 333)
Sklep Muzyczny „Rock & More”, (ul. Górnicza 6, tel. 76 850 38 30)
Sklep Muzyczny IMM (ul. Wrocławska 52; 76 854-29-56)
Sklep Muzyczny „Piano-Forte” (ul. Pocztowa 5a; 76 722-22-60)

LUBIN:
Sklep Muzyczny „Piano-Forte” (ul. Mieszka I 3; 76 844-13-14)

Więcej o zespołach:

THE COLD

Zespół The Cold powstał w czerwcu 2014 roku, gdzie ostateczny skład jego oraz nazwa istnieje od marca 2015. The Cold zrodził się z inicjatywy trojga znających się wcześniej, grających w różnych składach muzyków, gdzie w wyniku poszukiwań, prób, zmian składu określił się rodzaj muzyki jaki gramy oraz pełny skład. Rock, Hardrock to dwa nurty, w których odnaleźć można brzmienia, które charakteryzują The Cold, choć każdy z członków zespołu, słuchając czy wykonując różną muzykę, wzbogaca nasze brzmienie o nietypowe dźwięki, co wyjątkowo podkreśla charakter band-u.

Zespół szlifuje i tworzy muzykę we Wrocławiu.

 

 

MIASTO GNIEWU

Miasto Gniewu zabierze Was w podróż po ciemnych zakamarkach osobowości opowiadając o tym co trudne, co przepełnia frustracją, co przygniata człowieka.

Muzyka, a przede wszystkim teksty to podróż w głąb człowieka, w jego samotność, jego słabości, rozterki. To krzyk straconych nadziei i zagubionych dróg, ale też nadzieja na lepszy jutro, na nowy dzień.

Jeżeli czujesz, że jest ci trudno, posłuchaj co mamy Ci do powiedzenia…

Istniejemy gdzieś od listopada 2014. Większość z nas wraca do grania po wielu latach – ja (bębny) chyba po 12 latach przerwy,  Niko (gitara)  – po 3-4 latach, Luk (bas) też miał sporo lat dziury w graniu. Tylko Mat (Wokal)  jest z  młodego pokolenia.

Dlaczego wróciliśmy do grania? Bo inaczej sie nie da. Ja  w sumie przez te wszystkie lata cały czas czułem tę potrzebę. Oczywiście teraz są zupełnie inne myśli w głowie, wszystko jest „dojrzalsze” ale paradoksalnie pozwala nam to wyrażać sie z większą ekspresją bez ogródek, bo nic nie musimy. Chyba gramy coś w okolicach grunge, ale pozostawiam nazywanie innym, my sie naprawdę świetnie czujemy w swoim gronie i dźwiękach, które składamy –  bardzo nam pasują. Jest w tym sporo buntu, gniewu, ale bardziej świadomego. Generalnie odnosimy sie do tych trudniejszych rzeczy w życiu.

 

!STRUKTURA!
Jesteśmy grupą przyjaciół, których pasją jest muzyka.
Muzyka jest naszą pasją od zawsze. Jesteśmy zespołem rockowym i koncertujemy z własnym repertuarem, na który składają się zarówno ballady jak i mocniejsze rockowe utwory.
Oprócz klubowych koncertów w klubach tj. Alive, Rock Pub, Pub Rock, Od Zmierzchu do Świtu, Kwadrat, Spiżarnia, Liverpool zagraliśmy przed takimi gwiazdami jak Stachursky, Ira, Photony, czy Wanda i Banda podczas obchodów Dni Kątów Wrocławskich i Dni Legnicy,
Gwiazdy wieczoru na obchodach Dymarek Kaczawskich. Laureaci III miejsca w Złotoryjskim Maratonie Muzyki Rockowej 2014, Zdobywcy I Miejsca w Złotoryjskim Maratonie Muzyki Rockowej 2015, Półfinaliści Muzycznej Bitwy Radia Wrocław. Gwiazdy wieczoru Zlotu motocyklowego Motoszoł.

1 Trackback / Pingback

  1. Relacja z koncertu "freestage" - Laik art | Laik art

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.